طراحی سایت

طراحی و ساخت باکسی بسیار خاص برای موتور سیکلت جهت حمل و دلیوری لباس

امروزه با گسترش خدمات و سرویس های نوین که شرکت های مختلف در جهت رفاه مشتریان خود ارائه می دهند استفاده از سیستم های دلیوری و ارسال بسته یا سایر خدمات به وسیله موتور سیکلت ها به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده است.شرکت های امروزی سعی در طراحی باکس و هویت سازمانی خاص برای سیستم حمل و نقل خود هستند.باکسی که در ادامه ملاحظه می نمایید به صورت پروژه ای کامل شامل تحقیقات طراحی ، طراحی مقدماتی ، طراحی بصری و طراحی صنعتی ، مدل سازی سه بعدی کد ، مدل سازی اولیه حجمی ، ساخت قالب فایبر گلاس و ساخت و نصب نمونه نهایی فایبرگلاس بر روی موتور سیکلت به طور کامل در شرکت آرشین انجام شده است.این باکس به سفارش شرکت اکسون و جهت حمل و دلیوری انواع لباس از خشکشویی به درب منازل طراحی و ساخته شده است. در طراحی این باکس مخصوص حمل لباس سعی شده است ضمن بررسی دقیق طراحی موتور سیکلت مورد نظر شرکت اکسون ، طرحی متناسب و با همان خطوط فکری طراحی و ارائه شود .نتیجه نهایی ساخت حجمی متناسب و هماهنگ با طرح کلی بدنه موتور سیکلت شده است که ضمن حفظ ارزش های کارکرد گرایانه و امکان حمل چندین عدد لباس ، ظاهری مناسب و بسیار متفاوت با نمونه های موجود و مشابه در بازار پیدا کرده است .

فرم عجیب و کشیده باکس از طرفین به دلیل امکان آویزان نمودن لباس های بلند مانند کت و شلوار بدون ایجاد تا و چروک می باشد. باکس ساخته شده دارای فرمی هماهنگ و ارگونومیک جهت هندلینگ مناسب راکب می باشد.

با توجه به موارد ذکر شده در بالا امکان طراحی و ساخت مهندسی انواع باکس بر روی موتور سیکلت های مختلف متناسب با نوع کاربری و طراحی بیرونی موتورسیکلت مورد نظر کارفرما در شرکت آرشین وجود دارد .

۱۸
مرد
دیدگاه‌ها برای طراحی و ساخت باکسی بسیار خاص برای موتور سیکلت جهت حمل و دلیوری لباس بسته هستند