طراحی سایت

طراحی و فروش گلدان های بتنی بزرگ

مجموعه صنعتی آرشین امکان تولید انواع گلدان های بتنی خاص و بزرگ با طرح های پیچیده را دارا می باشد. در ساخت طرح فوق از بتن تقویت شده با الیاف به روش GFRC استفاده شده است. پایه نگهدارنده از جنس چوب راش اروپایی درجه یک و دارای پوشش مقاوم به آب و رطوبت می باشد.

گلدان های بتنی زیر به دلیل استفاده از متریال مقاوم و الیاف دار، دارای عمری طولانی، مقاوم به ضربه و شکستن، بسیار مقاوم به اشعه یو وی خورشید و غیر قابل تخریب هستند.

این گلدان های مدرن به صورت پوسته بتنی نازک، سبک و قابل حمل طراحی و ساخته شده اند. امکان تحویل هر سه نمونه موجود در تصویر پایین.

امکان تحویل به صورت تیراژ برای پروژه های بزرگ معماری و فضاهای عمومی. همچنین امکان مشاوره و طراحی تا ساخت سایر طرح های مشابه در مجموعه آرشین وجود دارد.

امکان تولید انواع پنل های بتن GRC و GFRC توسط دستگاه های مخصوص و تولید قطعات تقویت شده با الیاف پلیمری و الیاف شیشه. با مشخصات وزن بسیار سبک و مقاومت بالا به نسبت بتن های معمولی.

امکان همکاری در پروژه های معماری و دکوراسیون و ساخت پنل و انواع قطعات مربوط به فضاهای داخلی و فضاهای خارجی توسط مواد و روش های ساخت نوین مانند کامپوزیت ها و فایبرگلاس و بتن های GFRC .

گلدان بتنی با طراحی خاص

متریال بتن GFRC برای بدنه گلدان و پایه های چوب راش

گلدان فضای باز

امکان قرار گرفتن در فضاهای عمومی، رستوران ها و فرودگاه

گلدان بتنی

کیفیت ساخت بالا

گلدان بتن GFRC

امکان تولید بدنه بتنی به رنگ دودی تیره، خاکستری و سفید.

این گلدان ها دوستدار محیط زیست بوده و ضمن داشتن عمر بالا، به دلیل قابلیت تنفس گلدان و عبور رطوبت، باعث ایجاد محیطی بسیار مناسب جهت رشد گیاهان میشوند.

جهت آشنایی بیشتر با بتن های تقویت شده GFRC و مزایای آنها به این صفحه مراجعه نمایید.

بتن سبک

گلدان بتنی

گلدان بزرگ

گلدان فضای باز طراحی معماری

طراحی و دکوراسیون داخلی